• info@mobilnimycka.com
 • +420 774 642 101

Technologie

 • Unikátní technologie bez použití vody přinásí nový obzor ručního mytí aut. Zpravidla by se s novým autem nemělo alespoň první rok vůbec jezdit do myčky. Proč tedy ztrácet čas když si necháte umýt auto někde ručně a ještě na něj musíte čekat? My přijedeme za Vámi do práce, domů prostě kamkoliv.
 • Postup mytí aut

  Prostředek nastříkáme rovnouměrně na utěrku, abychom zamezili poškrábání laku a docílili důkladného lesku.

  Na karoserii auto rozprášíme přípravek a necháme několik sekund působit. Během chvilky dojde k oddělení nečistot od karoserie.

  Po aplikaci na utěrku a na lak, můžeme setřít špínu z karoserie a druhou utěrkou začít pomalu rozlešťovat.

  Jak to funguje?

 • Hodně lidí se nás ptá: Jak je možné, že suché mytí nepoškrábe lak? Vždy se musí dodržovat správné zásady mytí, tak aby nedošlo k poškrábání. Používame přípravky od firmy Nasucho. Postup je jednoduchý, po nastříkání přípravku na lak a kvalitní mikroutěrkou se všechny nečistoty oddělí od laku do speciálně uzavřené kapsle (jsou odděleny od povrchu a snadno zachyceny jedním tahem utěrky. Obsažené látky v mycím prostředku výrazně podporují kvalitu a navoskování laku a zabraňují namáčení a usazování nečistot. Zajišťují delší trvání čistého povrchu a zároveň vytváří na laku ochranný jemný film. Při dodržení správné techniky je nemožné aby došlo k poškrábání laku. V případě znečištění blátem nebo pískem vůz umyjeme párou.....